scorecardresearch

Oxo Worldwide Turkiye

193 izlenme
Kategori Yaşam
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Şuan anlatacağım firmayı diğerlerinden ayıran başlıca özelliklerini okumaya devam ettiğinde görecegini umut ediyorum.Ayrıca herkes çalıştığı firmanın dünyada en çok kazandıran network marketing firması olarak görür veya söylerler, ama GERÇEKLER…
Hızlı bir giriş ile OXOWW(oxo world wide) hakkında yazıma devam etmek istiyorum.Ayrıca OXOWW(oxo world wide) ürünleri,OXOWW(oxo world wide) kazanç planı,OXOWW(oxo world wide) nedir-kimdir, OXOWW(oxo world wide) detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.
OXOWW(oxo world wide) Nedir-Kimdir?
Aroga firması Hubspot,Vizzeco ve Google Partner(google çözüm ortağı) ile ortak çalışan 28 yıllık teknoloji firmasıdır ayrıca Google Bulut Teknolojisini kullanarak ürünlerini satan global bir firmadır.
Aroga firması haziran ayında Amerika pilot bölge olmak üzere OXOWW(oxo world wide) network marketing şirketini kurmuştur.Şuan 140 ülkede faal olarak çalışmaktadır.
OXOWW(oxo world wide) firması çalışma sistemi ,kazanç planı ve ürün konsepti ile dünyanın heryerinde eğlenceli-kolay ve kopyalanabilir bir çalışma planı ve herkesin kullanım alanına hitap eden ürün konsepti ile dikkat çektiğini görebiliriz.
OXOWW(oxo world wide) firması network ağından CİROSUNUN net p‘ini dağıtır. Herkese hitap eden başlanğıç paketi ile (150$=120 ürün) herkesin NASA TEKNOLOJİSİ tanışmasını sağlayıp, herkesin refah seviyesine kolay ulaşmasına yol gösterir.

Üye olmak için tıklayınız dreamers.oxoww.com/
Etiketler